| Thickness | 1.5 Mm |
|---|---|
| Leakage | Low Leakage |
| Pressure Resistance | 10 Bar |
| Connectionsize | 1/4 Inch To 2 Inch |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
|---|---|
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Connectionsize | 1/4 Inch To 2 Inch |
| Leakage | Low Leakage |
| Flow Rate | 0.5-5 L/min |
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
|---|---|
| Size | 1/4 |
| Thickness | 1.5 Mm |
| Connectionsize | 1/4 Inch To 2 Inch |
| Installation Type | Screw-in |
| Connection | Thread |
|---|---|
| Current | 2A |
| Frequency | 20-50Hz |
| Power | 30W |
| Speed | 0-100Hz |
| Structure | Integral Structure |
|---|---|
| Leakage | Low Leakage |
| Working Pressure | 0-10 Bar |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Pressure Resistance | 10 Bar |
| Connection | Threaded Connection |
|---|---|
| Connection Type | Threaded |
| Temperature | 0-90°C |
| Pressure Resistance | 10 Bar |
| Flow | 0-20 L/min |